W przypadku zainteresowania prosimy zadzwonić (48) 48 676 34 49

lub napisać e-mail:sklep@nikomax.pl

polskie wózki widłowe

Nakrętka M20x1,5 GPW 2009

Nakrętka M20x1,5 GPW 2009
Nakrętka M20x1,5 GPW 2009
Zastosowanie wózek widłowy GPW 2009 Nr na schemacie: 14

Odrzutnik oleju GPW 2009

Odrzutnik oleju GPW 2009
Odrzutnik oleju GPW 2009
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2009 Nr na schemacie:28

Pierścień osadczy łożyska GPW 2009

Pierścień osadczy łożyska GPW 2009
Pierścień osadczy łożyska GPW 2009

Nr na schemacie: 25, Nr katalogowy: 20-1701183, Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2007

Podkładka sprężysta 16.3 GPW 2009

Podkładka sprężysta 16.3 GPW 2009
Podkładka sprężysta 16.3 GPW 2009
Zastosowanie wózek widłowy: GPW 2009 Nr. na schemacie: 13

Podkładka sprężysta 8,2 GPW 2009

Podkładka sprężysta 8,2 GPW 2009
Podkładka sprężysta 8,2 GPW 2009
Zastosowanie wózek widłowy: GPW 2009 Nr. na schemacie: 29

Podkładka oporowa GPW 2510

Podkładka oporowa GPW 2510
Podkładka oporowa GPW 2510
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2510 Nr. katalogowy: VHP 80-01.08 Nr. na schemacie: 8

Sworzeń zwrotnicy GPW 2510

Sworzeń zwrotnicy GPW 2510
Sworzeń zwrotnicy GPW 2510
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2510 Nr. katalogowy: W9-19.00.08 Nr. na schemacie: 8

Śruba M16x30 GPW 2510

Śruba M16x30 GPW 2510
Śruba M16x30 GPW 2510
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2510 Nr. na schemacie: 24

Maszt stały GPW 2510

Maszt stały GPW 2510
Maszt stały GPW 2510
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2510 Nr. katalogowy: P20-5.1.0. Nr. na schemacie: 1

Pierścień zabezpieczający GPW 2510

Pierścień zabezpieczający GPW 2510
Pierścień zabezpieczający GPW 2510
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2510 Nr. katalogowy: W33-05.02.00.10. Nr. na schemacie: 17

Śruba M16x140 GPW 400T

Śruba M16x140 GPW 400T
Śruba M16x140 GPW 400T
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 400T Nr. na schemacie: 31

Koło koronowe GPW 400T

Koło koronowe GPW 400T
Koło koronowe GPW 400T
Zastosowanie: wózek widłowy GPW 400T Nr. katalogowy: 0050/42-539/0 Nr. na schemacie: 8

Podkładka sprężysta Z-10 RAK7

Podkładka sprężysta Z-10 RAK7
Podkładka sprężysta Z-10 RAK7
Zastosowanie: Wózek widłowy RAK7 Nr na schemacie: 38

Gniazdo rozpieracza GPW 2009

Gniazdo rozpieracza GPW 2009
Gniazdo rozpieracza GPW 2009
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW 2009 Nr kat. 17-3502119 Nr na schemacie: 4

Serwohamulec kompletny GPW400T

Serwohamulec kompletny GPW400T
Serwohamulec kompletny GPW400T
Zastosowanie: Wózek widłowy GPW400T Nr katalogowy: 31,5-3792-A1/A2

Nakrętka M14x1,5 123-05-1130 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Nakrętka M14x1,5 123-05-1130 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nakrętka M14x1,5 123-05-1130 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nr na schemacie (I): 8 Nr kat. 123-05-1130 Zastosowanie: Wózek widłowy WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Podkładka 97-01-1111 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Podkładka 97-01-1111 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Podkładka 97-01-1111 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nr na schemacie (II): 26 Nr kat. 97-01-1111 Zastosowanie: Wózek widłowy WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Pierścień dociskowy 16-01-1074 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Pierścień dociskowy 16-01-1074 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Pierścień dociskowy 16-01-1074 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nr na schemacie: 13 Nr kat. 16-01-1074 Zastosowanie: Wózek widłowy WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Uszczelka 16-01-1085 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Uszczelka 16-01-1085 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Uszczelka 16-01-1085 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nr na schemacie: 41 Nr kat. 16-01-1085 Zastosowanie: Wózek widłowy WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Wspornik 97-01-1023 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213

Wspornik 97-01-1023 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Wspornik 97-01-1023 WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
Nr na schemacie: 6 Nr kat. 97-01-1023 Zastosowanie: Wózek widłowy WW1206, WW1207, WW1208, WW1212, WW1213
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl