W przypadku zainteresowania prosimy zadzwonić (48) 48 676 34 49

lub napisać e-mail:sklep@nikomax.pl

balkancar

Wózki platformowe produkcji bułgarskiej

Most kierowany ( przedni ) kompletny 4924000000-01 EP006, EP011, ES301

Most kierowany ( przedni ) kompletny 4924000000-01 EP006, EP011, ES301
Most kierowany ( przedni ) kompletny 4924000000-01 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 4, COK: - , Nr kat. 4924 00.00.00-01, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Piasta przednia kompletna 4919030000 EP006, EP011, ES301

Piasta przednia kompletna 4919030000 EP006, EP011, ES301
Piasta przednia kompletna 4919030000 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 1, COK: - , Nr kat. 4919 03.00.00, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Nakrętka szpilki piasty 7015000002 EP006, EP011, ES301

Nakrętka szpilki piasty 7015000002 EP006, EP011, ES301
Nakrętka szpilki piasty 7015000002 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 2, COK: 184103, Nr kat. 7015 00.00.02, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Piasta koła przedniego 4914000101 EP006, EP011, ES301

Piasta koła przedniego 4914000101 EP006, EP011, ES301
Piasta koła przedniego 4914000101 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 3, COK: 266056, Nr kat. 4914 00.01.01, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Szpilka piasty 7015000033 EP006, EP011, ES301

Szpilka piasty 7015000033 EP006, EP011, ES301
Szpilka piasty 7015000033 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 4, COK: 118162, Nr kat. 7015000033, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Pokrywa łożyska oporowego 006210008 EP006, EP011, ES301

Pokrywa łożyska oporowego 006210008 EP006, EP011, ES301
Pokrywa łożyska oporowego 006210008 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 6, COK: -, Nr kat. 006 21.00.08, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Łożysko oporowe 51205 EP006, EP011, ES301

Łożysko oporowe 51205 EP006, EP011, ES301
Łożysko oporowe 51205 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 7, COK: 206439, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES3017

Pokrywka piasty mostu kierowanego 4924000005 EP006, EP011, ES301

Pokrywka piasty mostu kierowanego 4924000005 EP006, EP011, ES301
Pokrywka piasty mostu kierowanego 4924000005 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 8, COK: 270136, Nr kat. 4924 00.00.05, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Nakrętka koronowa ( czopu zwrotnicy ) 006210006 EP006, EP011, ES301

Nakrętka koronowa ( czopu zwrotnicy ) 006210006 EP006, EP011, ES301
Nakrętka koronowa ( czopu zwrotnicy ) 006210006 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 10, COK: 252065, Nr kat. 006 21.00.06, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Łożysko 30207 EP006, EP011, ES301

Łożysko 30207 EP006, EP011, ES301
Łożysko 30207 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 11, COK: 206282, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Łożysko 30208 EP006, EP011, ES301

Łożysko 30208 EP006, EP011, ES301
Łożysko 30208 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 12, COK: 206283, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Pierścień zwrotnicy 006210004 EP006, EP011, ES301

Pierścień zwrotnicy 006210004 EP006, EP011, ES301
Pierścień zwrotnicy 006210004 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 13, COK: 14595, Nr kat. 006 21.00.04, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Zwrotnica prawa 4924040000 EP006, EP011, ES301

Zwrotnica prawa 4924040000 EP006, EP011, ES301
Zwrotnica prawa 4924040000 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 14, COK: 262451, Nr kat. 4924 04.00.00, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Podkładka oporowa sworznia zwrotnicy 5024000003 EP006, EP011, ES301

Podkładka oporowa sworznia zwrotnicy 5024000003 EP006, EP011, ES301
Podkładka oporowa sworznia zwrotnicy 5024000003 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 15, COK: 118221, Nr kat. 5024 00.00.03, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Nakrętka koronowa M12x1,5 EP006, EP011, ES301

Nakrętka koronowa M12x1,5 EP006, EP011, ES301
Nakrętka koronowa M12x1,5 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 17, COK: 212773, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Smarowniczka M10x1 EP006, EP011, ES301

Smarowniczka M10x1 EP006, EP011, ES301
Smarowniczka M10x1 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 18, COK: 845092, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Przegub kulisty drążka M18x1,5 lewy gwint 8058000000 EP006, EP011, ES301

Przegub kulisty drążka M18x1,5 lewy gwint 8058000000 EP006, EP011, ES301
Przegub kulisty drążka M18x1,5 lewy gwint 8058000000 EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 19, COK: 105186, Nr kat. 8058 00.00.00, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

Zaślepka sworznia zwrotnicy EP006, EP011, ES301

Zaślepka sworznia zwrotnicy EP006, EP011, ES301
Zaślepka sworznia zwrotnicy EP006, EP011, ES301

Nr na schemacie: 20, COK: 222131, Nr kat. brak, Zastosowanie: Wózek platformowy EP006, EP011, ES301

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl